Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Konto bankowe - Nest Bank
82 1870 1045 2078 1047 4999 0001

płacąc z zagranicy:

NESBPLPW PL 82 1870 1045 2078 1047 4999 0001

  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru kurierowi. Ta opcja jest nie dostępna w przypadku wysyłki za pomocą Poczty Polskiej. Nie jest także możliwa wysyłka za pobraniem zamówień, których wartość przekracza 300 złotych.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności DotPay, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
  • Przedpłata na konto bankowe w przypadku odbioru osobistego w punkcie odbiorczym: IBI.pl, ul. Rydygiera 8 - X piętro, lok. 1004 (budynek Instytutu Chemii Przemysłowej), Warszawa. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny
  • Przy odbiorze - Płatność kartą przy pomocy terminala- ta opcja jest dostępna tylko jeśli będziesz odbierać zamówione produkty w siedzibie firmy: PPIU sp. z o.o., ul. Tadeusza Czackiego 3/5 lok 507, Warszawa
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl