Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

PURE COLLAGEN

  • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena: 51,99 zł 51.99
Cena netto: 48,14 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

KOLAGEN - PIĘKNA SKÓRA, ZDROWE I MOCNE STAWY.

Korzyści płynące z uzupełniania niedoboru kolagenu:

  • wzmocnienie układu krążenia,
  • lepsze gojenie się ran
  • silniejsze włosy
  • zdrowe i mocne stawy
  • redukcja cellulitu
  • mniejsze zmarszczki

 

KOLAGEN musimy uzupełniać, ponieważ wraz ze starzeniem się organizmu jego produkcja maleje.
KOLAGEN to białko, które pełni funkcje ochronne i odpowiada za starzenie organizmu. Jego ubytek powoduje powstawanie zmarszczek.

Starzenie się skóry to proces, który pojawia się w organizmach wraz z upływem czasu. Jest to naturalne i nieodwracalne nagromadzenie się uszkodzeń wewnątrzkomórkowych, przerastające zdolności organizmu do samo naprawy. Na starzenie się skóry ma wpływ często szkodliwe działanie słonecznego promieniowania ultrafioletowego. Promieniowanie to, działając na organizm dłuższy czas może przyspieszyć powstawanie zmarszczek i bruzd, a tym samym prowadzić do zmian zachodzących w strukturze kolagenu.

Kolagen, jako włókniste białko tkanki łącznej, jest najbardziej narażony na działanie promieniowania ultrafioletowego docierającego wraz ze światłem słonecznym do skóry. Wynikają z tego niekorzystne zmiany, który zachodzą w strukturze kolagenu. Skóra traci swoją elastyczność i zdolność do pęcznienia w wyniku zmniejszającej się zdolności wiązania wody. Zatem z wiekiem produkcja kolagenu drastycznie maleje i tym samym powoduje to pogorszenie się nie tylko wyglądu naszej skóry, ale i niekorzystnie wpływa na ogólny stan zdrowia.

W procesie starzenia skóry, oprócz spadku elastyczności związanej ze zmniejszeniem ilości włókien kolagenu oraz elastyny, obserwuje się dodatkowo zmniejszenie podskórnej tkanki tłuszczowej oraz osłabienie mięśni twarzy, czego skutkiem jest pojawienie się zmarszczek grawitacyjnych oraz zauważalne zmiany owalu twarzy. Jedną ze strategii przeciwdziałania tym zjawiskom jest próba uzupełnienia zasobów kolagenu w skórze oraz niwelowania efektów jego ubytku.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl